Vyklízení Rychle Praha
Telefon: +420
728 587 690
Email: info-vkp@email.cz

Bourací práce a demolice Praha a okolí

Nabízíme rychlé a levné bourací práce - Praha a okolí. V nabídce naleznete ruční bourací práce jako je vybourání zárubně (futer) dveří, bourání příček, komínů, klenby, nosných zdí a sloupů, i kompletní bourání bytového jádra. Demoliční i bourací práce společnosti VyklízeníRychle.cz jsou k dispozici jak pro jednotlivce, firmy i státní sektor. Disponujeme dostatečným množstvím personálu i techniky, k pokrytí jak běžných bouracích prací v bytě, až po demolice staveb (domu, stodoly, chaty) i nebytových objektů v Praze a okolí.

Bourací práce Demolice Bourání bytového jádra Bourání zárubně

Demolice staveb

Trápí Vás na zahradě stará kůlna, potřebujete bourání domu k vyčištění pozemku nebo je třeba demolice objektu nebytového rázu? Náš tým je připraven na jakékoliv demolice budov seběvětšího rozsahu!

Vyklízení odpadu z bytu Vyklízení bytů a odvoz odpadu

Cena demolice rodinného domu i jiných objektů je zejména závislá na objemu materiálu ke zbourání a odvozu. Dalším faktorem je pak složení materiálů (demolice stodoly či chaty ze dřeva je určitě méně náročná než bourání domu z železobetonu. Neváhejte nás kontaktovat, zdarma Vám připravíme kalkulaci na demolici!


Vyklízení nábytku z bytu Odvoz odpadu Praha

Samozřejmostí je i nabídka částečné demolice staveb jako je demolice komínů, střech či konkrétní části budovy. Jednáme prozákaznicky a dodržujeme termíny. S námi jsou demolice efektivní a levné!

Ceník

Ceny za bourací práce a demolice staveb jsou v závislosti na objemu odpadu a jeho typu. Pro orientační cenovou kalkulaci zdarma, volejte: 728 587 690 či přes email info-vkp@email.cz.

Bourání příček a zdiva

Víme jak na správné bourání příček v paneláku, činžovní nebo rodinném domě! Máme bohaté zkušeností jak s bouráním příček z běžného zdiva, betonu, tak i z sádrokartonu či umakartu. Zajistíme také například vybourání otvoru do nosné zdi.

Bourání zdí Bourání příček

Bourání příček jsme již realizovali jak pro domácnosti, kanceláře, firmy i státní sektor (školy, nemocnice či úřady). Zajistíme nejenom profesionální bourací práce, ale také odvoz suti a následnou legální likvidaci odpadu.


Vyklízení firem a kanceláří

Při kontaktování na čísle: 728 587 690 či přes email info-vkp@email.cz Vám zdarma poskytneme potřebné informace a předběžnou kalkulaci ceny za bourací práce a demolice.

Bourání bytového jádra či koupelny


Odvoz odpadu rychle Odvoz suti včetně likvidace

Mezi často poptávané bourací práce se zcela jistě řadí bourání bytového jádra nebo samostné bourání koupelen. V panelových domech též v rámci koupelny realizujeme bourání umakartového jádra. Všechny bourací a vyklízcí činnosti pro Vás zařídíme takřka na klíč!


Odvoz suti z bytu Odvoz odpadu dodávkou

Vyklízení bytu a odvoz odpadu

Problémem dozajista není ani při domluvě odvoz odpadu či jiné vyklízení bytu/celého objektu. Kromě bourání zajistíme odvoz jakéhokoliv jiného přítomného odpadu.

Bourací práce a demolice v Praze snadno a rychle

Objekt, který už neslouží svému účelu nebo je pro okolí nebezpečný, je většinou zapotřebí odstranit. Pokud se do této činnosti pustíme svépomocí, může to být nejen nebezpečné pro naše zdraví, ale také zatěžující pro naši peněženku.Cena demolice za m3 či cena demolice za tunu se vypočítá podle konkrétních požadavků.

Nechte si spočítat nezávazně přibližnou cenu

Služby jsou vhodné jak pro jednotlivce, firmy tak i státní sektor. Pokud si necháte nezávazně spočítat ceník za ruční bourací práce, pak zjistíte, že se oslovení profesionální firmy skutečně vyplatí.Do oblasti poskytovaných služeb patří také bourání obkladů, sekání dlažby a izolace.