zz Bourací práce a demolice - Praha | Vyklízení Rychle
Vyklízení Rychle Praha
Telefon: +420
728 587 690
Email: info-vkp@email.cz

Bourací práce a demolice

Nabízíme rychlé a levné bourací práce - Praha a okolí. V nabídce naleznete ruční bourací práce jako je vybourání zárubně (futer) dveří, bourání příček, komínů, klenby, nosných zdí a sloupů, i kompletní bourání bytového jádra. Demoliční i bourací práce společnosti VyklízeníRychle.cz jsou k dispozici jak pro jednotlivce, firmy i státní sektor. Disponujeme dostatečným množstvím personálu i techniky, k pokrytí jak běžných bouracích prací v bytě, až po demolice staveb (domu, stodoly, chaty) i nebytových objektů v Praze a okolí.

Bourací práce Demolice Bourání bytového jádra Bourání zárubně

Demolice staveb

Trápí Vás na zahradě stará kůlna, potřebujete bourání domu k vyčištění pozemku nebo je třeba demolice objektu nebytového rázu? Náš tým je připraven na jakékoliv demolice budov seběvětšího rozsahu!

Vyklízení odpadu z bytu Vyklízení bytů a odvoz odpadu

Cena demolice rodinného domu i jiných objektů je zejména závislá na objemu materiálu ke zbourání a odvozu. Dalším faktorem je pak složení materiálů (demolice stodoly či chaty ze dřeva je určitě méně náročná než bourání domu z železobetonu. Neváhejte nás kontaktovat, zdarma Vám připravíme kalkulaci na demolici!


Vyklízení nábytku z bytu Odvoz odpadu Praha

Samozřejmostí je i nabídka částečné demolice staveb jako je demolice komínů, střech či konkrétní části budovy. Jednáme prozákaznicky a dodržujeme termíny. S námi jsou demolice efektivní a levné!

Ceník

Ceny za bourací práce a demolice staveb jsou v závislosti na objemu odpadu a jeho typu. Pro orientační cenovou kalkulaci zdarma, volejte: 728 587 690 či přes email info-vkp@email.cz.

Bourání příček a zdiva

Víme jak na správné bourání příček v paneláku, činžovní nebo rodinném domě! Máme bohaté zkušeností jak s bouráním příček z běžného zdiva, betonu, tak i z sádrokartonu či umakartu. Zajistíme také například vybourání otvoru do nosné zdi.

Bourání zdí Bourání příček

Bourání příček jsme již realizovali jak pro domácnosti, kanceláře, firmy i státní sektor (školy, nemocnice či úřady). Zajistíme nejenom profesionální bourací práce, ale také odvoz suti a následnou legální likvidaci odpadu.


Vyklízení firem a kanceláří

Při kontaktování na čísle: 728 587 690 či přes email info-vkp@email.cz Vám zdarma poskytneme potřebné informace a předběžnou kalkulaci ceny za bourací práce a demolice.

Bourání bytového jádra či koupelny


Odvoz odpadu rychle Odvoz suti včetně likvidace

Mezi často poptávané bourací práce se zcela jistě řadí bourání bytového jádra nebo samostné bourání koupelen. V panelových domech též v rámci koupelny realizujeme bourání umakartového jádra. Všechny bourací a vyklízcí činnosti pro Vás zařídíme takřka na klíč!


Odvoz suti z bytu Odvoz odpadu dodávkou

Vyklízení bytu a odvoz odpadu

Problémem dozajista není ani při domluvě odvoz odpadu či jiné vyklízení bytu/celého objektu. Kromě bourání zajistíme odvoz jakéhokoliv jiného přítomného odpadu.