Vyklízení Rychle Praha
Telefon: +420
728 587 690
Email: info-vkp@email.cz

Vyklízení bytů

Rychlé a profesionální vyklízení bytů - Praha a Středočeský kraj. Vyklídíme veškerý odpad, starý nábytek, spotřebiče včetně demontáže vybavení (police, regály, obývací stěny). Zvládneme úklid jedné místnosti, vyklízení celého bytu i vyklidit celý dům! Máme dostatek pracovníků, techniky i zkušeností. Přenechte fyziciky i časově namáhavé vyklízení bytu odborníků z VyklízeníRychle.cz! Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Vyklízení bytů Odvoz odpadu Praha Bourání bytového jádra Bourání zárubně

Vyklízení bytů - Praha a SČ kraj

Ačkoliv má naše společnost sídlo v Hlavním městě Praha, vyklizení bytu si samozřejmě můžete objednat nejenom po celé Praze, ale také ve Středočeském kraji. Díky smluvním skládkám a sběrným dvorům po celém Středočeském kraji jsme schopni cenou skutečně konkurovat takřka kdekoliv. Problém nám nečiní ani absence výtahu, točitá schodiště, nájezdové ramky a další obtížné či zúžené prostory k vyklizení.

Vyklízení odpadu z bytu Vyklízení bytů a odvoz odpadu


Samozřejmostí je i nabídka částečné demolice staveb jako je demolice komínů, střech či konkrétní části budovy. Jednáme prozákaznicky a dodržujeme termíny. S námi jsou demolice efektivní a levné!

Cena za vyklizení bytu

Ceny za vyklizení bytu je závislá na objemu odpadu a jeho typu. Pro orientační cenovou kalkulaci zdarma, volejte: 728 587 690‬ či přes email info-vkp@email.cz.

Profesionálové na vyklízení bytů

Naše vyklízecí firma je v oboru již mnoho let máme za tu dobu řadu vlastních osvědčených postupů, jak celý proces vyklizení bytu nejenom zrychlit, ale také snížit celkové náklady pro zákazníka. Smluvní skládky nám pomáhají snížit náklady na likvidaci odpadu nebo kupříkladu často využíváme specializovaných dodávek na místo velkoobjemových konterjnerů.


Vyklízení firem a kanceláří

Při kontaktování na čísle: 728 587 690‬ či přes email info-vkp@email.cz Vám zdarma poskytneme potřebné informace a předběžnou kalkulaci ceny za vyklízení bytu.