Vyklízení Rychle Praha
Telefon: +420
728 587 690
Email: info-vkp@email.cz

Vyklízení pozůstalostí

Nabídka profesionálního vyklízení pozůstalosti - Praha a SČ kraj. Zvládneme odvoz starého nábytku a spotřebičů, demontáž vybavení, pytlování odpadu či stavební suti včetně následné likvidace na legální skládce či sběrném dvoře. Předměty potencionální nostalgické, emoční nebo finanční hodnoty samozřejmě předáváme pozůstalým / zadavatelům vyklízení pozůstalosti.

Vyklízení bytů Odvoz odpadu Praha Bourání bytového jádra Bourání zárubně

Likvidace pozůstalosti - Praha a SČ kraj

Ačkoliv má naše společnost sídlo v Hlavním městě Praha, vyklizení bytu si samozřejmě můžete objednat nejenom po celé Praze, ale také ve Středočeském kraji. Díky smluvním skládkám a sběrným dvorům po celém Středočeském kraji jsme schopni cenou skutečně konkurovat takřka kdekoliv. Problém nám nečiní ani absence výtahu, točitá schodiště, nájezdové ramky a další obtížné či zúžené prostory k vyklizení.

Vyklízení odpadu z bytu Vyklízení bytů a odvoz odpadu


Samozřejmostí je i nabídka částečné demolice staveb jako je demolice komínů, střech či konkrétní části budovy. Jednáme prozákaznicky a dodržujeme termíny. S námi jsou demolice efektivní a levné!

Cena za vyklizení pozůstalosti

Ceny za vyklizení bytu je závislá na objemu odpadu a jeho typu. Pro orientační cenovou kalkulaci zdarma, volejte: 728 587 690 či přes email info-vkp@email.cz.

Profesionálové na vyklízení bytů

Naše vyklízecí firma je v oboru již mnoho let máme za tu dobu řadu vlastních osvědčených postupů, jak celý proces vyklizení bytu nejenom zrychlit, ale také snížit celkové náklady pro zákazníka. Smluvní skládky nám pomáhají snížit náklady na likvidaci odpadu nebo kupříkladu často využíváme specializovaných dodávek na místo velkoobjemových konterjnerů.


Vyklízení firem a kanceláří

Při kontaktování na čísle: 728 587 690‬ či přes email info-vkp@email.cz Vám zdarma poskytneme potřebné informace a předběžnou kalkulaci ceny za vyklízení bytu.